Facebook / Алі Татар-заде

В Криму окупанти знайшли винного у гімні "безумної Росії"

  Звукорежисера звільнили "за статтею"

  У Севастополі звільнили звукорежисера міського Центру культури і мистецтв через скандал, який виник після того, як під час засідання суспільно-експертної ради при губернаторі міста на великий екран був виведений пародійний текст на гімн Росії. Про це повідомляє місцевий інформаційний портал "События Крыма"

  За даними ЗМІ, відповідальними за виведення інформації на екран були представник суспільно-експертної ради та звукорежисер. Першому зробили догану, а звукорежисера звільнили "за статтею".

  Як повідомляв 5.ua, 9 квітня 2016 року в Севастополі на "губернаторському" з'їзді висміяли гімн РФ - "Россия – безумная наша держава". При цьому безсмертна музика Соловйова-Сєдого супроводжувалася "дисонансними нотами упереміш із дзвоновою какофонією". Зауважимо, що в Росії передбачена кримінальна відповідальність тільки за наругу над державними прапором і гербом. За наругу над гімном застосовується адміністративне покарання. Після того, що сталося в Севастополі в Держдумі Росії пропонують ввести кримінальну відповідальність і за образу російського гімну.

  Попередній матеріал
  В готелі під Львовом відбулась стрілянина - поліція розшукує підозрілого чоловіка
  Наступний матеріал
  На Житомирщині оголосили надзвичайну ситуацію
  Теги:
  Loading...

  "Ештон Катчер" підняв прапор США над Широкиним і записав звернення до Кисельова

  У Москві вивісили український прапор на висотці, шпиль якої вже розфарбовували у синьо-жовтий колір

  В Ялті на маяку намалювали прапор України

  "Алтай тепер в складі України?" – у Барнаулі дітей нагородили грамотами з тризубом