"Алтай тепер в складі України?" – у Барнаулі дітей нагородили грамотами з тризубом

vk.com / Barnaul 22

Скандал в російському Барнаулі: у дитсадку малюкам за різні досягнення видали грамоти з гербом і стягом України

Мешканка Барнаула в пабліку Barnaul22 висловила обурення з приводу грамот, виданих сім'ям малюків у дитячому садку №258. Про це повідомляє місцеве видання Altapress.ru.

Жінка написала: "От скажіть, у нас в країні (РФ – 5.ua) реально в керівниках стільки "рукож*пих"? Як можна пояснити ситуацію, коли в барнаульському дитячому садку №258 сім'ї нагороджують грамотами з гербом і прапором України? Чи це зроблено спеціально, і тепер Алтайський край входить до складу України ? Поясніть, будь ласка!"

На запит журналістів завідувачка дитячого садка №258 Ганна Єлфімова пояснила, що причиною казусу начебто стала не зміна кордонів, а банальна неуважність з боку вихователів. За її словами, вихователі просто роздрукували зразок грамоти з інтернету.

На тризуб начебто ніхто не звернув уваги. Чиновники та вихователі "прийняли його за звичайний жовто-синій орнамент". Завідувачка запевнила: "Я згодна, що це помилка, і такого бути не повинно. Але це результат звичайної людської неуважності. Нічого страшного не сталося, я не бачу в цьому жодної проблеми. Ажіотаж навколо цієї ситуації створювати не потрібно, конфлікт цей надуманий і марний. Грамоту цю видали ще в грудні, відтоді три місяці минуло".

"Українські" грамоти отримали діти лише однієї з груп дитсадка. Найближчим часом вихователі спробують виправити помилку – намагатимуться вручити дітям нові грамоти, цього разу – із гербом і прапором Росії.

Тим часом інцидент викликав сотні коментарів городян. Серед найцікавіших - "СБУ працює"; "Перемога. Або зрада"; "Ми забрали Крим вони вирішили забрати дитсадок)"; "Сподіваюся, діти потім не будуть стрибати і кричати вигуки типу: Хто не скаче, той москаль. Москаляку на гіляку". Потім розмова перейшла у звичне русло українсько-російського конфлікту.

А от у російських Чебоксарах почали випускати шкільну газету "Юный путинец".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ