ssu.gov.ua

В Івано-Франківську викрили підпільне виробництво фальшивих документів

В Івано-Франківську співробітники СБУ спільно з прокуратурою та поліцією ліквідували підпільну друкарню з виготовлення підроблених документів

Організували друк фальшивих внутрішніх та закордонних паспортів громадян України та посвідок на тимчасове проживання в Україні мешканці Івано-Франківська та Закарпатської області. Вони надавали "послуги" українцям, які хотіли виїхати до країн ЄС, та іноземцям, що бажали жити в Україні без законних підстав, повідомляє прес-служба СБУ.

Замовникам, які через порушення візового режиму втратили право в'їзду на територію Шенгенської зони, зловмисники створювали паспорти-двійники реально існуючих людей. Вони лише вклеювали у документ фото замовника, який планував їхати до Європи. Коштувала така послуга від 2 до 3 тис. євро.

Для іноземців, які бажали отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні, зловмисники підшукували українок, готових за винагороду укласти з іноземцями фіктивний шлюб, та виготовляли фальшиві посвідки на проживання.

Відкрито кримінальне провадження, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, у Донецькій області співробітники СБУ разом із прикордонниками затримали працівницю юстиції, яка перевозила підроблені паспорти на тимчасово окуповані території.

Попередній матеріал
ГУР: ФСБ наказала побудувати в Донецьку сховище для тіл загиблих військових РФ
Наступний матеріал
РФ списує свої бойові втрати військових на навчання - розвідка
Теги:
Loading...

У "Борисполі" прикордонники затримали росіянина, що намагався відлетіти до Мюнхена за фальшивим паспортом

СБУ затримала жінку, яка везла на окуповані території фальшиві паспорти

У Києві СБУ викрила підпільну друкарню, де виготовляли фальшиві документи для мігрантів