5 канал

РФ списує свої бойові втрати військових на навчання - розвідка

  Для ідентифікації кадрових військових з Російської Федерації прибула мобільна лабораторія встановлення ДНК

  З початку року на окупованих територіях загинули понад 100 російських військових. Про це на брифінгу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

  "З початку року воєнною розвідкою встановлено втрати кадрових військових на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. За нашим даними, такі втрати становлять 103 загиблими та 98 важкопораненими", - зазначив він.

  За його словами, для приховування реальних втрат військових Росія здійснює низку заходів. 

  "Для приховування санітарних втрат, а також загиблих на території України російська команда здійснює ряд заходів: перш за все, списує такі втрати на проведення заходів оперативної бойової підготовки на території Російської Федерації, тому що з початку року дуже активізувалися такі заходи, є можливість списати бойові втрати на навчання", - сказав Скібіцький.

  Він додав: "Крім того, для приховування втрат регулярної Російської армії на території України в Донецьку здійснюється будівництво спеціальних об'єктів, де будуть зберігатися загиблі, а також буде проведена їх ідентифікація. Для ідентифікації з Російської Федерації прибула мобільна лабораторія встановлення ДНК".

  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську викрили підпільне виробництво фальшивих документів
  Наступний матеріал
  На Банковій палили шини
  Теги:
  Loading...