5.ua

В Івано-Франківську страйкують усі виші [відео]

  Серед присутніх – викладачі та ректори Прикарпатського національного університету, Національного медичного університету та Технічного університету нафти і газу.  Відсьогодні в кожному виші Івано-Франківська створено страйк-комітети. 

  Юлія, студентка: «Нас відпустили, викладачі відпустили, поставилися до цього позитивно і ми всі пішли. Я навіть бучила 10 хвилин тому своїх викладачів на майдані».

  Андрій Чепіль, голова страйкового комітету Технічного університету нафти і газу: «Студенти дуже потішені тим, що ректорат підтримує всіх студентів. Вони сьогодні вийшли до них, сказали слово і разом ходою від нафти і газу ми прийшли сюди, під ОДА».

  Олеся Власій, викладач Прикарпатського національного університету: «Ми маєм бути там, де наші діти, ми маєм бути разом з ними, ми будемо їх захищати. Ми маєм їх не тільки вчити науки, ми маєм їх виховувати, маєм бути разом».

  Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету: «Ми продовжуємо страйк, оскільки страйк розпочався ще тиждень тому, і студенти, і викладачі, які хотіли брати участь в ньому, надалі продовжують брати участь в страйку. Ми з самого початку мали розмову зі студентами і позиція ректорату є однозначною – жодних репресій стосовно студентів не може бути і не могло бути».

  Попередній матеріал
  Кримські депутати просять Януковича розігнати Євромайдан [відео]
  Наступний матеріал
  Незалежна профспілка надасть адвокатів побитим міліцією журналістам [відео]
  Теги:
  Loading...