Diari de Girona

В Іспанії оприлюднили фото сина Черновецького у кайданках

Степана Черновецького вважають "мозком" злочинного угруповання, яке відмивало "брудні" гроші

Сьогодні, 13 липня, з'явились фото затримання сина колишнього міського голови Києва Леоніда Черновецького, передає ZN.ua. Знімки оприлюднили іспанські видання El Punt Avui та Diari de Girona. За даними видання, Степана Черновецького затримали в районі Коста Брава в будинку, який він купив за гроші, отримані незаконним шляхом.

Поліція вважає Степана Черновецького "мозком" злочинного угруповання, викритого напередодні у Барселоні. Там у результаті спецоперації вдалось затримати 11 осіб, яких підозрюють у відмиванні грошей. Це здебільшого громадяни України і Росії.

Diari de Girona

За даними видання El Mundo, злочинне угруповання переводило отримані незаконним шляхом кошти з Кіпру та Віргінських островів на легальні іспанські компанії. Надалі їх використовували для покупки нерухомості в Іспанії. Напередодні повідомлялось про щонайменше 10 млн євро "брудних" грошей.

Черновецький-старший, у свою чергу, заперечив інформацію іспанських ЗМІ. "Якщо воно (видання El Español, яке назвало Степана Черновецького головою злочинного угруповання – 5.ua) негайно не спростує надруковану в ньому повністю брехливу інформацію – виданню буде пред'явлений позов на один мільйон доларів США", – пригрозив Леонід Черновецький на своїй сторінці в Facebook. Цей допис був зроблений 23 години тому, із того часу екс-посадовець мовчить.

Попередній матеріал
Осетин-охоронець Захарченка розповів, чому перейшов на бік України – відео СБУ
Наступний матеріал
У Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи

Леонід Черновецький прокоментував новину про арешт свого сина у Барселоні

Затриманий син Черновецького причетний до відмивання €10 млн – ЗМІ

У Барселоні затримали сина Черновецького – ЗМІ

Київрада продовжила повноваження Тимчасовї комісії, яка розслідує зловживання Черновецького-Попова