Леонід Черновецький прокоментував новину про арешт свого сина у Барселоні

  Екс-чиновник погрожує іспанській поліції судом за наклеп

  Колишній міський голова Києва Леонід Черновецький заперечує інформацію про те, що його сина Степана арештувала іспанська поліція у Барселоні за підозрою у відмиванні грошей. У своєму Facebook він написав, що це "жахлива новина, роздута іспанськими журналістами".

  "Але я відповідально заявляю, що мій син ніколи не займався ніякими справами, які навіть межують зі злочинами! Йому це було не потрібно, оскільки на його рахунках достатньо грошей, які він чесно заробив при продажу банку в Україні! Він чесна людина! І виключно законослухняний! " – заявив Черновецький, додавши, що його син не затриманий і зараз знаходиться у своєму домі в Барселоні.

  При цьому екс-чиновник зазначив, що зараз Степан Черновецький відповідає на запитання поліції "про обставини, пов'язані з якоюсь людиною". Черновецький також заявив, що його родина висуне поліції Барселони серйозні позовні заяви за повідомлення, що ганьблять їх честь.

  Завтра Черновецький обіцяє надати нову заяву з цього приводу.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Степана Черновецького та ще кількох осіб затримали за підозрою у відмиванні близько 10 млн євро.

  Попередній матеріал
  Спецоперація у Вінниці: бійці СБУ піймали банду "чорних колекторів"
  Наступний матеріал
  Дівчина з квітами: в Києві австралійський художник створив мистецьку візитівку спального району

  Затриманий син Черновецького причетний до відмивання €10 млн – ЗМІ

  У Барселоні затримали сина Черновецького – ЗМІ

  Київська міськрада розірвала 11 договорів оренди ділянок часів Черновецького

  Дружина Черновецького вимагає розлучення