Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Володимир Зеленський / Instagram

В InformNapalm дали пораду президенту Зеленському

Читайте по-русски
Михайло Макарук також згадав ст. 17 Конституції України

Речник волонтерської організації InformNapalm Михайло Макарук розповів, яку пораду може дати президенту України Володимиру Зеленському. Свою позицію він озвучив в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Не маятися фігнею – от чесно! Я поясню, чому я так думаю. Потрібно укріплювати державу зсередини, а не займатися політичними переслідуваннями волонтерів, своїх політичних опонентів... У нас шукають ворогів, при цьому в нас розвалена СБУ (найбільший "прикол" реформи СБУ в тому, що її ніхто з парламентарів ще не читав і не бачив)", – зазначив Макарук.

Повний випуск програми дивіться за посиланням.

"З іншого: підтримка закону про колаборантів, інформаційна гігієна і винищення російських помийок (слава богу, тут щось робиться). І винищувати їх можна тільки одним шляхом – економічним. Зробіть закон про прозорість медіа – хай вказується, хто як фінансує, хто які отримує доходи", – додав він.

Звернувся він також і до пересічних громадян.

"А нам що? Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Територіальна оборона, запис до бригад у форматі служби в резерві, вимагання легалізації зброї для населення... У нас є ст. 17 Конституції – я рекомендую всім перечитати її. Там чітко вказано, що є священним обов'язком кожного громадянина: захист територіальної цілісності, інформаційної безпеки, зокрема, нашої держави".

Попередній матеріал
СБУ повідомила, чи був витік даних під час масових атак на урядові сайти
Наступний матеріал
Європарламент застосує санкції проти осіб, причетних до політичного переслідування Порошенка – євродепутатка
Loading...