В ГПУ знову відклали очну ставку між Кучмою і Мельниченком

  Очна ставка між Леонідом Кучмою та його колишнім охоронцем Миколою Мельниченком не відбулася, бо новий адвокат екс-президента Ігор Фомін не встиг ознайомитися зі справою. Сам Леонід Кучма заявив, що готовий зустрітися із Мельниченком, якщо так вирішить слідчий і готовий дійти до суду, щоб поставити крапку у цій справі. Микола Мельниченко, який прибув до ГПУ на очну ставку, заявляє, що згоден чекати, поки Леонід Кучма погодиться з ним зустрітися.

  Показати груди екс-президенту дівчата із руху "Фемен" прийшли завчасно. От тільки Леоніда Кучму не дочекалися - показують оголене тіло журналістам. На плакаті радять Кучмі тікати, хоча знають йому нічого не загрожує.

  Представниця "Фемен": "Ми знаємо чим це закінчиться. Кучму виправдають".

  Побачити жіночі принади Кучмі завадили столичні затори. Через них запізнився на допит. Останні метри до ГПУ долає пішки.

  Леонід Кучма, Президент України (1994-2005): "А ви як вчасно приїхали?"

  За вихідні Кучма встиг прочитати обвинувачення проти себе. Формулювання не змінилося - перевищення посадових повноважень, які й призвели до смерті журналіста Гонагадзе. Провини не визнає - готовий доводити це до останнього. Для успішності справи озброївся новим адвокатом.

  Леонід Кучма, Президент України (1994-2005): "С тем подходом, что мне надо усилить эту сторону. Если хотите истину - надо хорошая доказательная база".

  Ще один адвокат Кучми - Ігор Фомін. Він же - фігурант інших резонансних справ - захищає Юрія Луценка, Євгена Корнійчука та Богдана Данилишина. Свого часу Фомін захищав і Олексія Пукача. Його колега, теж колишній адвокат Пукача, побачив порушення.

  Сергій Осика, колишній адвокат О.Пукача: "Він не може бути по одній справі, його не визнають адвокатом".

  Услід за Кучмою до ГПУ прибув його колишній охоронець Микола Мельниченко. Вкотре хоче зустрітися із Президентом на очній ставці. Цього разу привіз із собою адвоката.

  Микола Мельниченко, екс-майор Держохорони: "Не мають права відмовити".

  Не минуло й години, як Кучма з Мельниченком вийшли з ГПУ - очна ставка знову не відбулася. Новий адвокат екс-президента попросив перерву - ознайомитися із документами.

  Леонід Кучма, Президент України (1994-2005): "У меня нет желания встречаться - ты помнишь, что я дальше сказал, у тебя хорошая память. Но если следователь решит, то это его полное право, я не имею права отказываться. Что мне бояться с ним встречаться, люди добрые, пускай он боится".

  Микола Мельниченко, екс-майор Держохорони: "Я приїжджаю, я готовий до цієї очної ставки. Може Леоніду Даніличу потрібен час. Може ми почуємо про те, що може він зможе сказати ті, які ми очікуємо. Може він скаже - ну вибачте, хтось поплутав його. Таке все може буть".

  Попередній матеріал
  Адвокат Мирослави Гонгадзе вимагає розслідувати дії Кучми у 2000-2004 рр.
  Наступний матеріал
  Компанія-оператор "Фукусіми-1" попросила допомоги у французьких спеціалістів
  Теги: