5.ua

В Дніпропетровську влада та проросійські мітингарі домовились про співпрацю

  Дніпропетровська ОДА домовилася з проросійськими силами та силами лівого спрямування, підписавши з ними відповідну угоду щодо стабілізації політичної ситуації. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив в. о. заступника голови облдержадміністрації Борис Філатов.

  За його словами, угода включає шість пунктів. Зокрема, проросійським силам нададуть приміщення у будівлі облдержадміністрації, де зараз працюють активісти Євромайдану.

  Крім того, "обласна адміністрація надасть можливість представникам проросійських сил побувати у військових частинах, щоби пересвідчитись, що там немає тренувальних таборів ультраправих. Крім того, проросійських активістів планують включити до складу громадської ради, яка існує при облдержадміністрації, забезпечити їм доступ до місцевих друкованих ЗМІ".

  Натомість проросійські організації зобов’язуються не порушувати законодавства і не вести пропаганду сепаратизму.

  Також Філатов повідомив, що з понеділка 7 квітня в обласному центрі розпочинається широкий громадський діалог між представниками всіх політичних сил та громадських рухів з метою досягнення громадянського миру та спокою в області.

  З понеділка у Дніпропетровській області посилили охорону всіх адмінбудівель, міліція посилено патрулює вулиці міст.

  Попередній матеріал
  Влада не виключає використання спецзасобів задля звільнення адмінбудівель
  Наступний матеріал
  У Харкові також проголосили "республіку", але СБУ не штурмують
  Теги:
  Loading...