5.ua

У Харкові також проголосили "республіку", але СБУ не штурмують

  На проросійському мітингу в Харкові сепаратисти висловили недовіру депутатам Харківської облради. Крім того, був зачитаний поіменний список тих людей, які записалися в "альтернативні депутати" і мають намір провести свою сесію, щоб призначити референдум. Серед "альтернативних депутатів" - Костянтин Долгов, Єгор Логвінов, Євген Гутков, Віталій Саттаров, Павло Тищенко та інші. Про це ввечері 7 квітня повідомляють харківські ЗМІ.

  "Альтернативним депутатам" на цей час не вдалося зайти в будівлю обладміністрації, бо прохід блокується міліцією. У зв'язку з цим вони провели так звану "сесію" прямо у вестибюлі будівлі. Там оголосили про кілька "рішень".

  "Виконуючий обов'язки Харківської облради "Рада депутатів харківської територіальної громади" (так називають свій орган сепаратисти) ухвалила рішення про створення суверенної держави під назвою "Харківська народна республіка", яка "будуватиме відносини з іншими державами відповідно до міжнародного права".

  Це рішення, як заявляють сепаратисти, набирає чинності після затвердження на загальнообласному референдумі.

  Крім того, ухвалене рішення "звернутися до президента України Віктора Януковича" з тим, щоб він легітимізував це зібрання і його документи, а також до уряду Російської Федерації з проханням забезпечити мирне проведення в Харківській області референдуму в якості посередників.

  Після того бунтівники-сепаратисти підійшли до СБУ на вул.Мироносицькій, але значна кількість міліції там знизила вірогідність штурму натовпом цієї будівлі. Зараз в місті тривають мітинги проросійських сепаратистів та евромайданівців. Згідно повідомлень ГУ МВС в Харківський області, на мітингах присутні близько 1,5 тис. осіб, мітингувальника розділені правоохоронцями.

  Попередній матеріал
  В Дніпропетровську влада та проросійські мітингарі домовились про співпрацю
  Наступний матеріал
  Балтійські країни зайнялись своїм захистом від Росії
  Теги:
  Loading...