В "Артеку" презентували нові однострої (репортаж)

  На День народження - у новому вбранні. Міжнародний дитячий табір "Артек" до своєї 84-ї річниці переодягнувся. Тепер фірмові шорти та спіднички будуть не бірюзового кольору, а світло-кремового. Також змінилася емблема табору. Повноцінну колекцію літнього та зимового одягу керівництво "Артеку" обіцяє презентувати у серпні.

  Бірюзові брюки, спідниці, шорти та білі сорочки -  форму таких кольорів артеківці носили майже 50 років. Тепер її змінили на світло-кремову. Так само вигадали і нову емблему - на фірмовому одязі буде вишито не ромашку, як раніше, а контур гори Аю-Даг. Однострої  дітям щойно роздали. Розміри поки що підходять не усім.  

  Артеківська форма з`явилася у таборі одночасно з його заснуванням - 1925-го року. Тоді на березі моря у чотирьох брезентових наметах зібралися перші артеківці. Для них пошили простий полотняний одяг з обов`язковою червоною краваткою.

  Біла форма в "Артеку" проіснувала до Другої Світової - змінювали тканину та дизайн, але кольору не зрадили. Уже після війни до одностроїв найпопулярнішого дитячого табору додали синій і бірюзовий. Незмінною на багато років залишалась лише червона краватка, але після 91 року змінила колір і вона. Зараз же "Артек" концептуально переробляє і літній, і зимовий одяг. Поки що презентували експериментальні моделі.

  Упродовж місяця у дитячому центрі збиратимуть зауваження та побажання до нового одягу артеківців. І вже у серпні покажуть повну колекцію. У таборі запевняють, вона буде і комфортною, і модною. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Артек, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.94Мб)

  Попередній матеріал
  Вінський пояснив причини своєї відставки (репортаж)
  Наступний матеріал
  Фонд Петра Порошенка подарував будинок багатодітній родині (репортаж)
  Теги:
  Loading...