поліція_форма2 5.ua

Уряд Японії передав для працівників Нацполіції понад 9 тис. комплектів зимових одностроїв

Таку зимову форму носитимуть дільничні копи з маленьких міст та сіл

Уряд Японії передав для працівників Нацполіції 9,5 тис. зимових одностроїв. Участь у презентації взяли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе, а також посол Японії. На презентація форми була і кореспондентка "5 каналу" Світлана Рябошапка.

Таку зимову форму носитимуть саме дільничні копи із маленьких міст та сіл. У МВС кажуть, що 9,5 тис комплектів цілком достатньо. Костюм зроблений з водотривкої тканини, у ньому кілька додаткових утеплювачів, він також має зручну систему для носіння зброї. В таких одностроях працівники не змерзнуть, навіть якщо добу вартуватимуть на морозі. Форму отримає кожен дільничний в Україні до перших морозів.

Аваков розповів: "Хлопці одягнули цю форму. Воно перед вами, все дуже правильно і добре змодельовано і для поліцейських у великих містах, і в невеликих селах, які безпосередньо працюють на місцевості. Це дуже зручний, теплий зимовий одяг".

Заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв розповів детальніше про якість форми: "До куртки та комбінезону доукомплектовується відповідні утеплювачі. У випадку, якщо температура повітря знижується до 10 градусів морозу, працівник може використовувати відповідний утеплювач, такий самий утеплювач сформований і в нижній частині комбінезону, форма пошита з водонепроникної тканини, плащової".

/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, 4 жовтня 2016 року радник Президента показав попередній варіант нового комплекту форми ЗСУ

Попередній матеріал
Бійці 92-ї бригади встановили у Щасті меморіальну плиту
Наступний матеріал
Клімкін: у РФ намагаються сфабрикувати справу щодо Сущенка

Передача першої партії зимового однострою для працівників Нацполіції України від уряду Японії – завершено

Канада виділила 8 млн доларів на реформування поліції в Україні

У Бердянську спіймали поліцейського, який їздив на викраденому авто

Брифінг Хатії Деканоідзе та посла Канади щодо спільних навчань поліцейських – завершено