rian.com.ua

Клімкін: у РФ намагаються сфабрикувати справу щодо Сущенка

Міністр наголосив, що потрібна скоординована позиція в сенсі тиску міжнародного співтовариства, міжнародних медіа та міжнародних громадських організацій

Росія не допускає українського консула до затриманого журналіста Романа Сущенка. Про це повідомив у Верховній Раді міністр закордонних справ Павло Клімкін. Він зазначив, що зараз у РФ щодо Сущенка намагаються сфабрикувати справу, передає "5 канал".

"В черговий раз Росія не надає такого доступу. Ми намагаємося отримати його, і сподіваємося, що це станеться найближчим часом. Сьогодні Росія сподівається сфабрикувати звинувачення стосовно нього, стосовно Кольченка така ж сама ситуація, і тому нам надалі потрібна скоординована позиція в сенсі тиску міжнародного співтовариства, міжнародних медіа та міжнародних громадських організацій для дійсно покращення ситуації", – сказав він.

Додамо, раніше МЗС України висловило протест у зв'язку із затриманням у Москві власного кореспондента національного інформаційного агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка.

Попередній матеріал
Уряд Японії передав для працівників Нацполіції понад 9 тис. комплектів зимових одностроїв
Наступний матеріал
Погоня та стрільба по шинах: На Львівщині затримали викрадений підлітками автомобіль

Справу Сущенка обговорять у комітетах Генасамблеї ООН – Єльченко

Тандіт розповів, навіщо Росії насправді "скандал" з арештом українця Сущенка

У Києві запланована акція на підтримку затриманого у Росії журналіста Сущенка

Європарламентарії написали звернення до Путіна та керівництва ЄС з вимогою звільнити Сущенка