Уряд створив три територіальні управління у справах переселенців

  Це дозволить забезпечити на місцевому рівні реалізацію державної політики з питань тимчасово окупованої території України

  Кабмін створив три територіальні управління Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в Донецькій, Луганській і Херсонській областях. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 13 липня.

  Уряд схвалив пропозицію міністерства про створення його територіальних органів у районах у безпосередній близькості до зони АТО і тимчасово окупованої території України, які функціонуватимуть як структурні підрозділи апарату міністерства.

  Вказується, що це дозволить забезпечити на місцевому рівні реалізацію державної політики з питань тимчасово окупованої території України та окремих територій Донецької та Луганської областей, "де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, з метою реінтеграції зазначеної території та її населення в єдиний конституційний простір України".

  Як інформував 5.ua, у Краматорську переселенці організували спеціальні курси для таких же, як вони, кого війна змусила залишити дім. Тренінги для тих, хто не чекає допомоги, а прагне діяти. Викладають англійську, основи маркетингу, швейні курси тощо. Організатор – громадська організація, котра виграла грант для підтримки вимушених переселенців з окупованих міст та селищ Донбасу.

  Попередній матеріал
  Старт активної фази масштабних навчань "Sea Breeze-2016": як це було
  Наступний матеріал
  На проміжних виборах на Волині перемогла кандидат від УКРОП

  Вступна кампанія-2016: абітурієнти подали понад мільйон заяв

  Сильний вітер у Харкові повалив майже сотню дерев

  "Укргазвидобування": Ціна на газ для України буде залежати від результатів Стокгольмського арбітражу

  Британія модернізує атомний флот, загальний бюджет – 31 млрд фунтів