кабмін
кабмін rian.com.ua

Уряд планує збільшити розмір допомоги на поховання військових до 7 тис. грн

  Планують збільшити розмір допомоги на поховання, компенсацію витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробків військових

  Кабінет Міністрів України має намір збільшити розмір допомоги на поховання військових. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на прес-службу Міністерства соціальної політики.

  Так, урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку, засідання якого відбулося 28 вересня під головуванням віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, розглянув і схвалив проект постанови, яким передбачено збільшення розміру допомоги на поховання військових.

  Планують збільшити розмір допомоги на поховання та компенсацію матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробків військових, які померли під час проходження військової служби, до 5 прожиткових мінімумів в розрахунку на місяць на одну людину, встановлених законом на дату смерті військового.

  Додамо, що на сьогодні, відповідно до Постанови №829 від 22 травня 2000 року Про грошове забезпечення військовослужбовців розмір такої допомоги становить 500 грн.

  Після прийняття відповідних змін Кабміном він виросте до майже 7 тисяч гривень.

  Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку платних послуг, які надаються державними та комунальними закладами охорони здоров'я, медичними закладами освіти та бюджетними науковими установами. Зокрема пропонується внести до переліку послуги із застосуванням телемедицини.

  Попередній матеріал
  У грудні ЄС розгляне питання про продовження санкцій проти Росії через агресію в Україні - Туск
  Наступний матеріал
  Країни ОПЕК домовилися про зменшення об’ємів видобутку нафти

  Кабмін розширив перелік платних медпослуг та вніс до переліку "телемедицину"

  Пілотний проект Кабміну: з 1 жовтня скасовується держрегулювання цін на продукти харчування

  Гройсман: Кабмін працює над тим, щоб ОПЗ відновив роботу з 1 жовтня

  Гройсман назвав головні завдання Кабміну