Фото із відкритих джерел

Кабмін оприлюднив перелік платних послуг в державних медзакладах

  Розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб

  Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку платних послуг, які надаються державними та комунальними закладами охорони здоров'я, медичними закладами освіти та бюджетними науковими установами. Зокрема пропонується внести до переліку послуги із застосуванням телемедицини. Відповідна Постанова Кабміну №648 оприлюднена на Урядовому порталі.

  "Передбачено зміни щодо надання закладами охорони здоров'я медичної допомоги із застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу та дозволить розширити доступ до таких послуг. Також це сприятиме ефективній організації надання меддопомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником", - мовиться у тексті пояснювальної записки до постанови.

  Також до переліку платних послуг із застосуванням телемедицини внесено:

  - лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря;

  - медична допомога хворим удома, зокрема діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд;

  - медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, зокрема за договорами страхування;

  - медичне обслуговування за договорами із суб'єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування України).

  Крім того, платними будуть послуги з проведення та оформлення результатів мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних та фізичних досліджень, що не належать до медичної допомоги населенню.

  Передбачається, що розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, що може бути надана із більшим сервісом для пацієнта у будь-якому місці, де він її потребує.

  Попередній матеріал
  В Україні запрацював портал для демобілізованих бійців
  Наступний матеріал
  Справа "опоблоківця" Орлова спричинила сутички під судом Одеси
  Loading...

  Студентка з Австралії винайшла альтернативу антибіотикам

  ООН: Ми виявили збільшення насильства та переслідування стосовно журналістів в Україні

  Наша військова медицина сьогодні побудована за стандартами НАТО – полковник медичної служби

  Страхова медицина для України зараз неможлива – голова МОЗ