Олексій Гончарук
Олексій Гончарук 5 канал

Гончарук заявив, що "Укрзалізницю" віддадуть в управління Deutsche bahn на 10 років – німецька компанія спростувує

Читайте по-русски
Прем'єр Гончарук заявив, що деталі домовленості з Deutsche bahn ще потрібно обговорити

Україна хоче віддати Deutsche bahn "Укрзалізницю" в управління на 10 років. Про це під час традиційного українського сніданку у Давосі заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Ми хочемо на 10 років віддати німцям в управління залізну дорогу. Ми пов'язуємо з цим рішенням не лише долю інфраструктурної одиниці. Це екосистемне рішення, яке має показати, що Україна безпрецедентно відкрита світу до нових стандартів. Про деталі ще потрібно домовлятися, офіційні документи не підписані, але політичне рішення уже ухвалено і це великий крок", – заявив Гончарук.

У Deutsche Bahn спростували цю заяву прем'єра. Кажуть, що консультуватимуть "Укрзалізницю", а не керуватиме нею, повідомляє DW

Окрім цього, під час виступу журналісти поцікавилися в Олексія Гончарука питанням щодо його відставки і стосунків із президентом Володимиром Зеленським.

Прем'єр-міністр зазначив: йти з посади не збирається. Буде працювати і надалі. Це ж стосується й міністрів. За словами Гончарука, жодних відставок ніхто не планує, все це чутки.

Чільник уряду також наголосив, що в нього прекрасні стосунки з президентом, командою. Проблем із довірою немає, тому всі продовжують працювати.

Говорив Гончарук і про корупцію. Заявив, що вдалося її подолати на топрівні. Прем'єр закликав також вкладати гроші в Україну. А інвесторам пообіцяв персонального менеджера від уряду.

Нагадаємо, вчора Гончарук анонсував підписання "Меморандуму про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

Попередній матеріал
Арахамія поспілкувався з російськими пропагандистами у Давосі – про що говорили
Наступний матеріал
Зеленський анонсував податкові канікули та оновлену інвестпрограму – що обіцяють
Loading...