5 канал

"Укрзалізниця" обмежить маршрут потягів до Польщі

Тимчасові бмеження пов’язанні з модернізацією залізниці на території Польщі

ПАТ "Укрзалізниця" має намір з 16 по 27 жовтня змінити графік курсування швидкісних електропоїздів категорії "Інтерсіті +" №706/705 і №716/715 за маршрутом Київ-Перемишль у зв'язку з модернізацією залізниці на території Польщі. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Згідно з повідомленням, швидкісний поїзд "Інтерсіті+" №706/705 Київ, Львів – Перемишль у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут слідування до станції Медика (Польща). Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а у зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Для пасажирів, що прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля і в зворотному напрямку. У прес-службі уточнили, другий поїзд "Інтерсіті +" до Польщі – №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль – у період з 16 по 27 жовтня курсуватиме за чинним розкладом, але з обмеженням маршруту до ст. Львів. 

Крім того, з 16 по 27 жовтня 2017 року, у зв'язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, рух вагонів у складі поїздів №51/52 Варшава/Вроцлав – Львів на ділянці Перемишль – Хурк здійснюватися не буде.

"До початку колійних робіт на ділянці Перемишль – Хурк останній раз вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 14 жовтня і прибуде до Львова 15 жовтня, назад відправлення вагона зі Львова – 15 жовтня, прибуття до Варшави – 16 жовтня. Вагон Львів –Вроцлав останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня і прибуде до Вроцлава 15 жовтня, назад відправиться з Вроцлава 15 жовтня і прибуде до Львов 16 жовтня", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що після завершення робіт з модернізації колії вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27 жовтня і прибуде до Львова 28 жовтня, а вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня.

СБУ упіймала шахраїв, що розкрадали майно "Укрзалізниці" – фото

СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці
СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці
СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці
СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці
СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці
СБУ шахраї на залізниці
/
СБУ шахраї на залізниці

Попередній матеріал
Україна надасть гуманітарну допомогу Грузії
Наступний матеріал
Військових моряків ЗСУ готуватимуть за бойовою армійською системою

У Польщі зіткнулись товарний і пасажирський потяги – серед постраждалих діти

Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшають на понад 1000 гривень

У Польщу за 4 години: на Рівненщині запустили прямий потяг до Холма

"На пікові дати": "Укрзалізниця" призначила 5 додаткових потягів до Дня Незалежності

В "Укрзалізниці" попередили про можливі затримки поїздів та дискомфорт у подорожі через спеку

Омелян: Залізничні пасажирські перевезення не настільки збиткові, як про це розповідають в "Укрзалізниці"