Вакцинація, шприц
Вакцинація, шприц 5 канал / Час. Підсумки тижня

Українцям пропонують видавати "паспорти щеплення" – що відомо

  Читайте по-русски
  Схожі "паспорти" розробляють у США та в країнах Європейського Союзу

  Президент Володимир Зеленський пропонує розробити українську систему "паспортизації" вакцинованих громадян. Про це гарант заявив на селекторній нараді 29 березня, інформє прес-служба Офісу президента.

  "Ці "паспорти" вже розробляються і країнами Європейського Союзу, і США, і Швейцарією, й Ізраїлем, тобто багатьма розвиненими країнами, які активно працюють над створенням колективного імунітету проти коронавірусу. Нам теж треба розробити свою систему відповідної "паспортизації", – заявив Зеленський.

  Також для стримування поширення коронавірусної хвороби необхідно охопити 70% дорослого населення щепленнями проти COVID-19", нагадав гарант.

  Крім того, віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, що МОЗ і Мінцифри від самого початку стежать за якістю даних у реєстрі вакцинованих. Це дасть змогу відображати "паспорти вакцинації", коли це буде необхідно.

  Як повідомляв 5.UA, єврокомісар Тьєрі Бретон, відповідальний за вакцини, представив майбутній європейський сертифікат здоров'я, який діятиме з 15 червня. На запуск "паспортів вакцинації" найбільше сподіваються країни, економіка яких значною мірою залежить від туризму, розраховуючи таким чином частково "врятувати" наступний сезон.

  Попередній матеріал
  Через санкції РНБО 19 компаніям анулювали спецдозволи на розробку надр – подробиці
  Наступний матеріал
  Як уперше коронавірус передався до людини: вчені назвали найвірогідніший варіант
  Loading...

  В Офісі президента розповіли, коли очікують прибуття вакцини Pfizer

  Україні підтвердили поставку 12 млн доз вакцин від AstraZeneca та Novavax – ОПУ

  Україна отримає майже 2 мільйони доз китайської вакцини від COVID-19 – подробиці