Зубко_Насалик 5.ua

Українцям можуть включити теплопостачання завчасно – профільні міністерства

Якщо протягом 4 днів триматиметься низька температура, влада може включити тепло раніше запланованого

Україна має вдосталь запасів вугілля та газу на весь опалювальний сезон. Про це відзвітували профільні міністри на селекторній нараді у вівторок, 4 жовтня.

Зокрема, стало відомо, що вже готові об'єкти житлового сектору та промисловості за винятком 1% в усій Україні. У випадку, якщо температура повітря триматиметься на рівні 6-8 градусів протягом 4 діб, то місцева влада може включити тепло раніше передбаченого часу.

"Ми виходимо на те, щоб 1 жовтня ми 100% були готові до технічного стану. Сьогодні те, що ми подивилися по цифрах по регіонах, – це практично 100% , крім кількох об’єктів по кількох областях. Ми бачимо, що може бути пониження температури до 6-8 градусів ще до 14 жовтня. Області можуть сьогодні самостійно приймати рішення у зв'язку з пониженням середньодобової температури", – повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Крім того, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик додав: "На складах генеруючих компаній знаходиться більше 1 млн 600 тисяч тонн вугілля. Необхідна диверсифікація по поставках вугілля зроблена з інших країн, і на сьогоднішній день зафрахтовано більше 5 суден. Об'єм вугілля, яке ми отримаємо, – це більше ніж півмільйона тонн. У в системі забезпечення газом Кабінет міністрів встановив запаси газу в розмірі 17 млрд кубів, хоча в минулому сезоні це було 14,5, і ми вже вийшли на цю цифру".

Раніше Насалик заявив, що профільні міністерства показали високу готовність до опалювального сезону.

Дивіться також: Міністр соцполітики розповів, як будуть нараховуватися субсидії на опалювальний період

Попередній матеріал
Небезпечна копальня: на Донеччині стався обвал у шахті, є жертва
Наступний матеріал
Експерт: Більшість багатоквартирних будинків в Україні потребують термомодернізації
Loading...

У Міненерго відзвітували про те, наскільки Україна готова до опалювального сезону

Насалик про опалювальний сезон: профільні міністерства показали високу готовність

Немає причин для зриву опалювального сезону – Гройсман

Міністр соцполітики розповів, як будуть нараховуватися субсидії на опалювальний період