Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення Слово і Діло

Українцям хочуть підвищити пенсії – якій саме категорії та на скільки

  Читайте по-русски
  Пенсії можуть додатково підвищити для 1,5 млн пенсіонерів

  Мінсоцполітики пропонує в 2022 році включити пенсіонерів 70+ в ініційовану президентом програму адресної допомоги для літніх людей. За цією програмою зараз отримують доплату до пенсії громадяни віком від 80 років і з жовтня отримуватимуть пенсіонери від 75 років. У разі включення в програму пенсіонерів у віці від 70 до 75 років будуть підвищені доходи 1,5 млн пенсіонерам. Про це заявила міністр соцполітики Марина Лазебна, повідомляє прес-служба відомства.

  "Протягом 2020 і 2021 років адресну доплату до пенсій у розмірі 500 гривень щомісяця отримують пенсіонери віком від 80 років. При цьому пенсії для них не можуть бути менш як 2600 грн. Ці заходи підвищили доходи 1,4 млн пенсіонерів. У поточному році до цієї програми приєдналися пенсіонери у віці від 75 до 80 років. З 1 жовтня вони отримуватимуть щомісяця компенсаційну виплату в розмірі 400 гривень", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що в рамках підготовки проекту Державного бюджету на 2022 рік Мінсоцполітики опрацьовує й інші пропозиції до календаря підвищення пенсій у 2022 році.

  Як повідомляв 5.UA, 14 липня 2021 року Кабмін підвищив пенсії військовим.

  Попередній матеріал
  "Зараз не можна говорити про дискваліфікацію": нові подробиці відсторонення української тріатлоністки від Олімпіади
  Наступний матеріал
  В авіакатастрофі на Прикарпатті загинув один з найкращих пілотів України Ігор Табанюк
  Loading...