5.ua

Українці вирушили у велопробіг до Австралії - розповідати про Майдан і війну

  Про війну в Україні та Євромайдан розповідатимуть мешканцям 14-ти країн світу вітчизняні музиканти. Учасники гурту "Фолькнери" вирушили у подорож із Києва до австралійського Сіднея на велосипедах.


  Веснянка на столичному Майдані Незалежності у виконанні гурту "Фолькнери" – прощальна, бо на рік гурт бере відпустку. Двоє з трьох учасників колективу вирушають у велоподорож до Австралії.

  Для Ярини та її чоловіка Володимира це вже шоста така подорож. Вони їздили Україною та Європою вже 5 разів. Всюди збирали народні пісні, щоби їх потім використати у власному репертуарі.

  За розробку маршруту та оснащення велобудинку відповідав Володимир. Пояснює: "Намет – це наша хата, в якій ми рік житимемо, спальник, кухня, для орієнтування карта, компас, фотоапарат, і всякі дрібні речі: запаски, ключі, ремнабір".

  А ще – прапори України. Один – із побажаннями від українців світу - подарують австралійській діаспорі. Ще один стяг привезуть до України: "Через рік, коли ми повернемось, він буде розписаний, розмальований. Кожна людина, яка буде нам траплятися і захоче щось переслати українцям, може зробити це ось тут".

  На 2 місяці до музикантів долучився й Леонід – планує доїхати до Туреччини. Хлопцю сподобалась ідея – розповісти світу про події в Україні не з екранів телевізорів, а в особистій бесіді.

  Свою подорож "Фолькнери" описуватимуть у соціальних мережах.

  Попередній матеріал
  ДСНС започаткувала серію навчань із боротьби з наслідками терактів
  Наступний матеріал
  В Луганській ОДА повідомляють про новий обстріл Щастя
  Теги:
  Loading...