5.ua

Українці допомогли збройним силам майже на 10 млн. гривень

  "Станом на 17 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло майже 9,9 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України",- повідомляють в Міноборони.
  Зокрема, юридичними особами здійснено переказ близько 1,9 мільйонів гривень, з яких 119 тисяч гривень — на медичне, решта — на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України.
  Від фізичних осіб на рахунки Міністерства оборони України надійшло 5 мільйонів 746 тисяч гривень (5 мільйонів 336 тисяч гривень на матеріально-технічне та 410 тисяч — на медичне забезпечення).

  Що стосується благодійних дзвінків на єдиний мобільний номер "565", то генерал-майор Генштабу Збройних Сил України Олександр Розмазнін, зауважив: "За допомогою дзвінків на номер 565 на підтримку української армії перераховано 2 мільйони 235 тис. грн. усі на матеріальне забезпечення ЗСУ. Скажу вам відверто-всі ці гроші використовуються за призначенням. За цим слідкує визначена комісія Міноборони, і ні однієї копійки не може бути використано не за призначенням. Тому що час такий, що копійку не можливо в інший бік спрямувати. Тільки на те, що нам потрібно".

  Акція на підтримку Збройних сил України триватиме надалі.

  Попередній матеріал
  Віце-президент США прибув до Польщі, щоб "дати сигнал Росії"
  Наступний матеріал
  Путін звернувся до Ради Федерації з приводу Криму (оновлюється)
  Теги:
  Loading...