5.ua

Путін звернувся до Ради Федерації з приводу Криму (оновлюється)

   В своїй промові Путін також заявив про те, що рішення про приєднання Криму та Севастополя до Української РСР було помилковим та не узгодженим з населенням цих територій. Крім Криму до складу України увійшли історично російські землі "згідно якихось невідомих мотивів, прийнятих більшовиками – Бог їм суддя, - були долучені південно-східні області сучасної України".

  Кажучи про Крим та про південний схід України Путін підкреслив, що громадяни України там піддаються постійним утискам.

  "Росіян час від часу примушували відмовитись від рідної мови". – заявив президент РФ.

  Кажучи про сьогоднішню владу в Україні Путін впевнений в їх несамостійності.

  "На прийом до нинішніх українських міністрів можна прийти тільки з дозволу бойовиків з Майдану", - в цьому впевнений діючий російський президент.

  Путін не оминув теми міжнародного права відносно Криму.

  "Дії кримчан сповна відповідають діям косовських албанців при визначенні долі свого майбутнього", - заявив президент РФ. При тому Росія самостійності та суверенітету Косова не визнають досі.

  Кажучи про Збройні сили України голова Росії, зафіксував відповідальну поведінку українських вояків, які не стріляли у відповідь на агресивні дії російських військовослужбовців.

  "Я дякую тим українським солдатам, які не пішли на кровопролиття та не забруднили себе кров'ю", - сказав Путін.

  Путін закликав Захід відмовитись від риторики "холодної війни" та враховувати інтереси Росії, а звертаючись до народу України підкреслив, що зараз планів по розколу України нема.

  "Ми завжди поважали територіальну цілісність України …Не вірте тим, хто каже про те, що ми бажаємо розподілу України – ні, вона повинна бути цілісною. Але що стосується криму, то він ніколи не буде бєндєровським!", - висловився Путін.

  "Кримчани поставили питання руба: жорстко та принципово, а потім впевнено висловили свою волю – вони хочуть бути з Росією… 92% росіян виступають за приєднання Криму до Росії, - впевнений Путін, - тому черга за політичним рішенням самої Росії… сьогодні я вношу на розляд згідно Конституції Росії платня про приєднання двох суб’єктів Федерації: республіки Крим та міста Севастополя. А також ратифікувати договір про входження Криму та Севастополя до Росії".

  Після закінчення промови Путіна, в залі пролунала інформація про підписання Договору про входження Криму та Севастополя до складу Росії через кілька хвилин.

  Попередній матеріал
  Українці допомогли збройним силам майже на 10 млн. гривень
  Наступний матеріал
  МЗС України протестує проти визнання Росією самопроголошеної "Республіки Крим"
  Теги:
  Loading...