Українських заручників у "ДНР" перевели у гірші умови – Геращенко

  Представники "ДНР" не стали спростовувати інформацію про переведення українських заручників, яких раніше утримували в стінах донецького СБУ, до СІЗО з гіршими умовами утримання

  Про це сьогодні повідомила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook після зустрічі гуманітарної підгрупи в Мінську.

  "Представники ОРДО, по суті, натякнули, що хлопців, яких утримували у приміщенні донецького СБУ, перевели в СІЗО, де гірші умови. На моє запитання, чи то правда і що я маю надати достовірну інформацію родичам, вони відповіли, що "проти заручників заведені кримінальні справи, і їх тримають там, де в таких випадках мають тримати", – повідомила Геращенко.

  "Ще раз передали нашу позицію: Україна очікує відповіді на списки-пропозиції звільнення 25 українців, ми готові передати іншій стороні 50 громадян, що вони розшукують. Українська сторона, готова передати ОРДО 8 затриманих минулого тижня під Широкіно "саперів", аби звільнити заручників – українців. Чекаємо відповіді", – додала вона.

  Нагадаємо, раніше речник колишнього президента Кучми Дарка Оліфер повідомляла, що представники окупаційних адміністрацій блокують усі ініціативи української сторони щодо звільнення заручників.

  Попередній матеріал
  Євген Нищук: 1 серпня вже буде відоме місто і місце проведення "Євробачення"
  Наступний матеріал
  У заступника прокурора Рівненщини знайшли золото і колекцію годинників

  Геращенко: ОРДіЛО шантажує та тероризує Україну долями заручників

  Окупанти продовжують блокувати звільнення заручників