Avianews.com

Український авіалайнер "сів на хвіст" у Тель-Авіві – ЗМІ

Літак МАУ "сів на хвіст" під час висадки пасажирів на ізраїльському летовищі

Boeing 737-900 "Міжнародних авіаліній України" з бортовим номером UR-PSK "сів на хвіст" під час висадки пасажирів в аеропорту Бен-Гуріона в Тель-Авіві, повідомляє профільне видання Avianews.com з посиланням на місцеві ЗМІ.

Цю інформацію підтверджує Newsru.co.il. За даними, які видання отримало від Управління аеропортів Ізраїлю, носова частина літака раптово піднялася через невірний розподіл багажу після того, як частина пасажирів, які прилетіли рейсом PS777, полишила борт.

За даними сервісу flightradar 24, постраждале повітряне судно виконувало рейс Київ – Тель-Авів PS781. За оприлюдненими даними, пасажири літака не постраждали, проте авіалайнер і телетрапи зазнали пошкоджень.

За даними табло аеропорту Бориспіль, зворотний рейс Тель-Авів-Київ PS782, який повинен був виконувати пошкоджений авіалайнер, затриманий майже на 19 годин.

Як додає Avianews.com з посиланням на інформоване джерело в галузі, контролем завантаження багажу авіалайнерів МАУ в Борисполі в літак займається компанія-підрядник.

/
/
/

Нагадаємо, за оприлюдненою сьогодні офіційною статистикою авіаперельоти ж є найменш доступним видом транспорту для українців. На одного мешканця в середньому припадає 0,15 поїздок, іншими словами – літає кожен сьомий.

Попередній матеріал
Цього тижня Рада має ухвалити 14 законів, необхідних для отримання грошей від МВФ
Наступний матеріал
Японським вченим дозволили змінювати ДНК людських ембріонів

Український літак "Мрія" в Австралії зустрічали майже 15 тисяч людей

Сонячний літак досяг чергового пункту призначення у своїй подорожі

Британські винищувачі перехопили російських літаки поблизу країн Балтики

Український літак "Мрія" прибув до Праги

"Мрія" з України: як проводжали найбільший у світі літак до Австралії

5 канал - трансляція наживо