Бронеавтомобіль "Козак"
Бронеавтомобіль "Козак" Фото з сайту Нацгвардії України

Українську "оборонку" атакує російська пропаганда – Тимчук

  Українську "оборонку" атакує російська пропаганда та деякі українські ЗМІ

  Як зазначає координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook, представники "Укроборонпром", виступаючи на зустрічі депутатської робочої групи у ВР, поділилися результатами аналізу: за їхніми даними, 3/4 всіх матеріалів в інформпросторі, якими здійснюється спроба дискредитувати українську зброю і українську"оборонку", ініціюється російськими ЗМІ.

  "Так, українську "оборонку" перманентно атакує російська пропаганда (і це стосується як продукції підприємств "Укроборонпром", так і інших українських виробників). Але і деякі українські ЗМІ не цураються цієї справи – хто у спробі підняти рейтинг на штучних скандалах, а хто і з інших причин ... Підсумок – підрив інтересу зарубіжних покупців до української продукції, але що куди страшніше – зростання недовіри наших же військових і суспільства до української зброї. Що в умовах війни – катастрофа", – йдеться в повідомленні.

  "Ось недавно в стрічці новин бачимо заголовок видання "Страна.ua": "ЗСУ взяли на озброєння бронеавтомобіль "Козак-2", який в соцмережі назвали "труною на коліщатках". Розповідь "Страни.ua" про те, що ББМ "Козак-2" прийнято на озброєння ЗСУ, ... супроводжується всього одним "коментарем" – дівчини-користувача, яка порівнює габарити і вагу "Козак-2" з радянським БТР-80, і на підставі такого порівняння робить висновок, що "Козак" – "труна на коліщатках", – пише Тимчук.

  Він зазначає, що автор поста не запрошує до дискусії про інші ТТХ, про концепції сучасних ББМ, про протимінний захист (що впливає на габарити) та ін. Більш того, автор ніяк не дає зрозуміти, що взагалі претендує на якусь експертну думку.

  "Але Страна.ua витягує цю єдину думку в текст і заголовок, і на просторах Інтернету починає гуляти: "Козак-2" – "труна на коліщатках"... Що сказати. Цебер бруду на українську зброю – але як все ж просто, дешево, ефективно!" – додав Тимчук.

  Попередній матеріал
  "Я жінку не збивала, просто штовхнула": Віра Савченко розповіла подробиці ранкової ДТП
  Наступний матеріал
  Після затримання у Мальцева стався серцевий напад – представник штабу Навального
  Loading...

  В "Укроборонпромі" розповіли, як змогли повністю відмовилися від комплектуючих з Росії

  "Черговий фейк": "Укроборонпром" прокоментував "відмову" Індонезії від українських БТР

  Президент Грузії закликає об'єднатися проти російської пропаганди

  Привіт для СБУ: ведучий 5-го порвав газету "Вєсті" у прямому ефірі

  Димова завіса та "грязьові ванни": "Укроборонпром" показав вражаюче відео перевірки відремонтованих танків

  Як тестують танки перед відправкою до Збройних Сил України – фотогалерея