Валерій Залужний
Валерій Залужний 5 канал

Українські військові зберігають право стріляти у відповідь – Залужний про можливий режим тиші

  Читайте по-русски
  Генерал-лейтенант наголосив, що українські армійці продовжать виконувати бойові завдання

  Хоча Збройні сили України підтримують відновлення режиму тиші на Донбасі – представники Об'єднаних сил зберігатимуть право відкривати вогонь у відповідь, коли буде загроза для їхнього життя або здоров'я.

  Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, передає "24 канал".

  Генерал-лейтенант наголосив, що українські армійці продовжать виконувати бойові завдання, як і раніше.

  "Вони охороняють свою Батьківщину, захищають своїх мирних жителів і самі себе. Звісно, якщо буде загроза життю і здоров'ю військовослужбовців або цивільних – військові повинні робити те, що вони повинні робити. І те, що вони робили", – зауважив головнокомандувач.

  Він наголосив, що немає заборони стріляти у відповідь на ескалацію з боку російсько-окупаційних військ – хоча військові й підтримують режим припинення вогню, адже це б дозволило уникнути втрат.

  Нагадаємо, протягом четверга, 23 грудня, російсько-окупаційні війська на Донбасі тричі порушували режим припинення вогнюНапередодні українська делегація у ТКГ повідомила, що на черговому засіданні сторони досягнули домовленості щодо відновлення режиму тиші.

   

  Попередній матеріал
  З автобуса "Одеса – Київ" поліція силоміць вивела антивакцинаторів, які влаштували скандал – відео
  Наступний матеріал
  Завдання ОП – вибити опозицію, щоб уникнути критики щодо питань Мінських домовленостей – нардеп про справу проти Порошенка
  Loading...