5.ua

Українські ветерани просять Путіна не захищати їх від неіснуючих ворогів

  В Івано-Франківську ветерани Великої Вітчизняної війни виступили проти перебування російських військ в Україні. Хор «Фронтові друзі» написав звернення до Володимира Путіна з проханням не чинити агресії. Більшість із учасників хору - переселенці з Росії та сходу України.

   

  До Івано-Франківська потрапили після війни. Створили сім’ї і здобули професії. Категорично заперечують інформацію про утиски російських громадян на Заході України. Просять Путіна не поспішати захищати їх від неіснуючих ворогів. До своєї ініціативи закликають долучатися і ветеранів інших регіонів.

  Зіна Васкус, ветеран ВВВ: «Здесь дети мои выучились, и внуки. А сейчас мой сын пошел в военкомат, можно сказать не призывной и один из первых написал заявление добровольцем. Мы собрались, чтобы в России не думали, что нас тут убивают».

  Клавдія Гнедич, ветеран ВВВ: «Мені живеться добре, я розмовляю як на українській, так і на російській мові добре. З 1956 року я живу в Івано-Франківську. Шановні росіяни, ніхто тут нікому не загрожує, Україна - миролюбива країна. І я закликаю до миру, до злагоди».

  Попередній матеріал
  У Житомирі активісти збирають харчі для кримських військових
  Наступний матеріал
  Меркель у чергове обговорила з Путіним українське питання
  Теги:
  Loading...