5.ua

У Житомирі активісти збирають харчі для кримських військових

  300 кілограмів сала, 10 тисяч гривень, а ще масло, консерви, крупи та чай. Все це зібрали житомиряни для кримських вояків, яких уже по кілька днів у частинах блокують російські військовики.

   

  Люди кажуть, вражені мужністю українського солдатства, тому й вирішили харчами та грішми підтримати офіцерів та солдат. Пункт збору активісти організували просто серед місцевого базару.

  Ірина Підгаєцька, підприємець: «Ось там, де ви бачите де коробки бананові це все сало, сало підчеревина все необхідне, для всіх воєнних, для солдат наших, рєбят, і сім’ям усім хто потребує і якщо треба ще буде допомога, то ми її відправимо».

   

  Надія Задько, підприємець: «Почуйте мене, знайте, що ви для нас близькі рідні, і ваш неспокій це наш неспокій, і ваші безсонні ночі це й наші безсонні ночі, і це не ваші діти стоять на кордоні, це наші діти стоять на кордоні і сьогодні ми гордимося тим, що вони стали і готові віддати своє життя - саме найдорожче за територію, за землю, ту, яка незважаючи на те шо так багато років не було війни вона і досі пахне кров’ю».

  Попередній матеріал
  ЄС готується до скасування ввізних мит на українські товари
  Наступний матеріал
  Українські ветерани просять Путіна не захищати їх від неіснуючих ворогів
  Теги:
  Loading...