Українські студенти, затримані в Мінську, повернулися до Києва [відео]

  Українські студенти, затримані в Мінську, повернулися до Києва. Трьох молодиків, які подорожували Білоруссю, десять діб протримали у тамтешньому Центрі ізоляції правопорушників.

  За словами хлопців, вночі 16 листопада, коли вони йшли підземним переходом, їх затримали білоруські правоохоронці. Не пояснюючи причин, студентів заштовхали у мікроавтобус та відвезли до райвідділку міліції, а звідти вже - до Центру ізоляції правопорушників. І лише потому повідомили: затримали за непокору міліції. Українці ж наполягають Опору не чинили. Також, за твердженням хлопців, їх змусили написати заяву про відмову звернення по допомогу до українського МЗС. Звільнили ж туристів лише після того, як їхні родичі самостійно звернулися до українського консульства. При виїзді з Білорусі - молодикам поставили штампи про депортацію та заборону в`їзду на територію Республіки на 10 років.

  Микола Волківський: "Ви можете собі уявити, щоби три хлопці і дванадцять омонівців, які вас беруть, б`ють, починають бити, що три хлопці ніякий опір не можуть чинити".

  Дмитро Криливець: "Виявились не в тому місці, не в той час. А самі міліціонери просто таким способом хотіли показати, що насправді в Мінську є порядок".

  Олександр Дикусаров, речник МЗС України: "Оскільки ми отримали звернення від їх родичів, до слідчого ізолятору, в якому вони перебували, прибули два консульські працівники нашого посольства, які, власне, і з`ясували ці обставини".     

  Попередній матеріал
  Поновилися сутички між демонстрантами та поліцією в центрі Каїра
  Наступний матеріал
  Співробітники вимагають звільнити з посади директора музею історії Десятинної церкви [відео]
  Теги: