5.ua

Українські онлайн-проекти здобули перемогу на міжнародному конкурсі блогів The BOBs

  Українські онлайн-проекти StopFake та "Янукович-Лікс" потрапили до списку жюрі переможців міжнародного конкурсу громадської журналістики The BOBs.


  За підсумками онлайн-голосування на першому місці у категорії "Кращий блог російською" опинився український проект StopFake, автори якого перевіряють та спростовують спотворену інформацію про події на Україні в офіціних ЗМІ. 

  Проек "Янукович-Лікс" удостоєний призу міжнародної організації "Репортери без кордонів". На сайті цього проекта журналісти та громадьскі активісти можна знайти відомості про фінансові махінації колишнього президента України і його оточення.

  В головній номінації конкурсу "Кращий блог" переможцем став молодий фотоблогер з Каїра Мусааба Ельшамі, який висвітлював події під час революції в Єгипті та її наслідки.

  За версією користувачей переможцем у категорії "Найкращий блог" став проект та Facebook-спільнота Євромайдан. 

  У категорії "Найкреативніший та найоригінальніший" онлайн-проект користувачі обрали також українців - Творче об´єднання "Вавилон´13".

  А блог Сергія Лещенко став переможцем у категорії "Найкращий блог українською", який також обирали користувачі. 

  Переможці міжнародного конкурсу блогів і мережевих спільнот The Bobs - Best of Online Activism - оголошені 7 травня в Берліні. Конкурс уже десятий рік проводить німецька медіакомпанія Deutsche Welle. 

  Нагадємо, що до фіналу десятого міжнародного конкурсу інтернет-активізму The Best of Blogs увійшли 9 громадських онлайн-проектів від України.
  Попередній матеріал
  Держдума відмовилася посилати спостерігачів на референдуми на Сході України
  Наступний матеріал
  Ромпей: ЄС готовий до Женеви-2, але готує нові санкції проти Росії
  Теги: