Миротворці в Конго
Миротворці в Конго Військове телебачення України

Українські миротворці в Конго: що роблять досвідчені вояки під егідою сил місії ООН

Українські військові проводять повітряне патрулювання, перевозять цивільних та вантажі, транспортують важкопоранених

Українські миротворці в Конго уже 5 рік поспіль виконують спеціальні завдання під егідою сил місії ООН. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на Військове телебачення.

"Сьогодні ситуація в Конго дещо стабілізувалась, проте незаконні збройні формування все ж продовжують турбувати місцеве населення. Саме тому бійці 18-го окремого вертолітного загону практично кожного дня проводять повітряне патрулювання, перевозять персонал ООН, цивільних та вантажі, транспортують важкопоранених", – йдеться в коментарі до відео.

"Спершу також була зачистка територій, підкидали десантників, вони тиждень там перебували і ми їх забирали. Потім інших висаджували. Також продукти возили, паливо", – згадує бортовий технік-інструктор Василь Прокопчук. 

Нагадаємо, 12 лютого цього року з України в Конго вже всьоме вирушили українські миротворці. В цій африканській країні вони пробудуть протягом року. До зведеного загону увійшли вертолітники, інженери авіаційної служби, медики та кухарі. Серед завдань українських блакитних шоломів – авіаційний супровід та повітряна розвідка.

Попередній матеріал
Відповідь на імперську політику РФ: Буревій в Москві назвали "Анна Ярославна"
Наступний матеріал
Японія очима України: як виглядають квіткові гейші та "жива" чайна церемонія – відео
Loading...