5.ua

Українські міста взяли участь у Європейському тижні місцевої демократії

  З 13-го по 19-те жовтня Україна разом із 47 державами-учасницями Ради Європи вже увосьме брала участь у проведенні Європейського тижня місцевої демократії (ЄТМД) – спільної ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету з питань місцевої та регіональної демократії.

  Про це повідомляє "Урядовий портал".

  Зокрема зазначено, що у рамках ЄТМД відбувались "круглі столи", семінари, "дні відкритих дверей" у місцевих радах, єдині дні інформування населення, зустрічі з молоддю, інші просвітницькі заходи про місцеву демократію та права людини.

  Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

  "Завданнями Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії", - зазначено у повідомленні.
  Попередній матеріал
  Відстороненний від керівництва глава Укрзалізниці заперечує свою втечу з України
  Наступний матеріал
  Президент звернеться до Ради з приводу нової Стратегії національної безпеки України