Президент звернеться до Ради з приводу нової Стратегії національної безпеки України

  Президент Петро Порошенко підписав розпорядження про підготовку проекту позачергового послання глави держави до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України у сфері національної безпеки.


  Згідно з розпорядженням, керівництво підготовкою документу покладено на главу Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, повідомляє прес-служба  глави держави 20 жовтня.

  Згідно з інформацією, буде утворена робоча група у складі радника президента - директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна, заступника глави АПУ Ігоря Гриніва, заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Литвиненка, заступника глави АПУ Дмитра Шимківа.

  Президент доручив робочій групі забезпечити збір матеріалів до проекту послання, їх зведення та підготовку до 18 листопада 2014 року проекту послання із визначенням нової Стратегії національної безпеки України.

  Порошенко також зобов'язав Державне управління справами забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з підготовкою проекту документу.
  Попередній матеріал
  Українські міста взяли участь у Європейському тижні місцевої демократії
  Наступний матеріал
  У російському "Внуково" розбився літак