Українські медики
Українські медики Facebook / Арсен Аваков

Українські лікарі прибули в Італію, щоб допомагати боротися з коронавірусом

  Читайте по-русски
  До Італії відправилися українські інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медсестри

  20 українських лікарів прибули до Італії. Допомагатимуть тамтешнім лікарям у регіоні Марке. Відео та світлини з українського та італійського летовищ оприлюднили в МВС та на сторінці міністра Арсена Авакова у Twitter.

  В один із епіцентрів пандемії в Європі полетіли українські інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медсестри. Залучили медиків із систем МОЗ та МВС.

  Зустрічав українських медиків глава італійського міністерства закордонних справ Луїджі ді Майо. Він подякував Україні за допомогу. Наголосив – це жест солідарності та міжнародної підтримки.

  Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу наголосив, що лікарі їдуть не лише на допомогу, а й для того, щоб перейняти досвід лікування коронавірусної інфекції.

  Як повідомив раніше, після повернення українські лікарі можуть пройти обсервацію, якщо епідемічна ситуація в країні буде стабільною.

  "Це 20 медиків, які зголосилися поїхати до Італії, за можливості ми забезпечимо їм обсервацію, а ні то залучимо на передову по боротьбі з коронавірусом", – сказав Віктор Ляшко.

  Як повідомляв 5.UA, п'ятеро українців померли від коронавірусу за кордоном.

   

  Попередній матеріал
  Мешканку Новомосковська, яка нещодавно повернулася з-за кордону, оштрафували за порушення самоізоляції
  Наступний матеріал
  У березні середні ціни на медичні маски зросли більш ніж у 10 разів
  Loading...