Укроборонпром

Українські армійці випробували новітню мобільну станцію "Пелікан"

Розробка виконує одразу дві головні задачі – ППО та визначення координат у складі ЗРК

Під час проведення навчань “Рубіж-2016” українські військові успішно випробували новітню вітчизняну розробку – рухому трикоординатну радіолокаційну станцію кругового огляду 79К6 "Пелікан". Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

Як зазначається, розробкою та виробництвом нової техніки займались фахівці Науково-виробничого комплексу "Іскра", що входить до складу концерну.

"Новітня РЛС є мобільною військовою технікою, час розгортання/згортання системи до 30 хвилин. Вага біля 17 тонн", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, "Пелікан" виконує дві основні задачі: протиповітряна оборона – визначення ворожих повітряних цілей та передача їх координат вітчизняним винищувачам для негайної реакції та знищення противника; у складі ЗРК – визначає координати ворожої техніки, звідки ведуться ворожі обстріли. 

Повідомляється, що дальність визначення цілей "Пеліканом" – до 400 км. Під час навчань станція "Пелікан" продемонструвала надійність та видатні технічні показники. Після навчань станцію почнуть застосовувати для захисту повітряного простору над півднем України.

"Станція потужна і дуже зручна в роботі. Наші сподівання цілком виправдала", – прокоментував результати начальник РЛС старший лейтенант Олексій Гурмач.

Дивіться також: Шоломи, автомати та тепловізори: Бірюков показав нове екіпірування для українських десантників – фото

Попередній матеріал
"Тиша" в АТО: під мінометний вогонь потрапили позиції українців на всіх напрямках
Наступний матеріал
Мобільні групи та рейди автошляхами: як правоохоронці "відпрацьовують" нерозмитнені авто
Теги:
Loading...

Шоломи, автомати та тепловізори: Бірюков показав нове екіпірування для українських десантників – фото

Новітнє озброєння та передові розробки – фоторепортаж з виставки "Зброя та безпека-2016"