Ольга Скрипник Facebook

Українська правозахисниця прокоментувала свій арешт в анексованому Криму

Нині Ольга Скрипник та Володимир Чекригін перебувають на підконтрольній Україні території

Сценарії подій навколо затриманих в окупованому Криму правозахисників розвивалися непередбачувано і змінювалися декілька разів, зауважила засновник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник на сторінці у Facebook.

"Сценарії розвитку подальших подій з нами змінювалися декілька разів. Але у результаті все скінчилося вдало, ми на підконтрольній Україні території. Упевнена, що така швидка та масштабна реакція, багато дій, які були здійснені, допомогли нам залишитися на волі. Велика вам подяка", – написала вона.

Правозахисниця звернулася до усіх, хто сприяв звільненню правозахисників, зазначивши, що "з об'єктивних причин не може персоніфікувати усіх, хто допомагав і турбувався".

"Друзі, колеги з правозахисних і громадських організацій, журналісти, адвокати, Уповноважений ВРУ з прав людини та секретаріат Уповноваженого, представники міжнародних організацій, народні депутати, співробітники органів влади України, включаючи правоохоронні органи України, люди, які відгукнулися у Криму, щиро дякую всім за вашу підтримку, ваше хвилювання та дії, яких ви вживали", – написала Скрипник.

Нагадаємо, Федеральна служба безпеки РФ затримала в нейтральній зоні на адмінкордоні з окупованим Кримом двох представників правозахисної групи Crimean Human Rights Group. Згодом їх відпустили. 

Дивіться фото за темою:

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
МЗС: з квітня українці зможуть подорожувати до Албанії без віз
Наступний матеріал
Україна і Туреччина спростили взаємні поїздки своїх громадян
Loading...