Чубаров та Полторак прес-служба Міноборони

Полторак обговорив з Чубаровим "нічний інцидент" поблизу Криму

Ранком повідомлялося, що неподалік Криму бійці ЗСУ відбили атаку та роззброїли бандформування

У понеділок, 13 лютого, міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із народним депутатом України, головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим. Про це інформує прес-служба Міноборони.

Як стало відомо, сторони обговорили події, що трапились у ніч на 13 лютого 2017 року поблизу селища Чонгар, а також перспективи та порядок призову на військову службу за контрактом у складі підрозділу бригади морської піхоти ВМС ЗСУ громадян різних національностей, які є вихідцями з АР Крим.

"ЗС України готові розглянути заяви членів громадського об’єднання "Аскер", які виявитимуть у порядку, передбаченому законодавством України, добровільне бажання служити в ЗС України", – зазначили в Міноборони.

Водночас, повідомляється, що формування вказаного підрозділу відбуватиметься з урахуванням віросповідання та традицій особового складу. Крім того, будуть створені умови дотримання релігійних потреб віруючих різних релігійних конфесій, а саме – до душпастирської роботи залучатимуться представники різних віросповідань.

Додамо також, що командир 57-ї мотопіхотної бригади ЗСУ Дмитро Красильников, коментуючи ситуацію біля Криму зазначив, що наразі інцидент між українськими військовослужбовцями та кримськотатарськими активістами, який виник напередодні поблизу Чонгару, вичерпаний.

"На даний час ситуація врегульована, конфлікт вичерпаний. Те, що саме трапилося, – це непорозуміння з боку військовослужбовців під час занять, тренування бойового розрахунку, але військовослужбовці ЗСУ, незважаючи на всі плітки, які зараз поширюються, діяли згідно із законодавством України. Ті пошкодження, які там були зроблені, в першу чергу – це ворота. Я думаю, що ми найдемо порозуміння з керівництвом кримськотатарського батальйону", – зазначив Красильников.

Нагадаємо, сьогодні ранком повідомлялося, що неподалік Криму бійці ЗСУ відбили атаку та роззброїли бандформування. А от за інформацією голови Меджлісу кримськотатарського народу, українські армійці пошкодили окремі споруди і майно громадської організації "Аскер".

За словами Рефата Чубарова, армійці спробували застосувати фізичну силу до членів організації. Водночас, у оперативному командуванні "Південь" ЗСУ такі звинувачення спростовують. Там наголошують, що армійці облаштовували бойові позиції, коли до них підійшли озброєнні люди з незаконного збройного формування. Саме їх військовослужбовці затримали і роззброїли.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗСУ провели випробування українського безпілотника "Лелека-100" в умовах негоди – фоторепортаж

/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"
/
Випробування безпілотника "Лелека 100"

Попередній матеріал
Геращенко розповіла, скільки українських військових перебуває у полоні бойовиків
Наступний матеріал
Хто має опікуватися потребами людей на окупованих територіях – "Час. Підсумки тижня"
Loading...

Чубаров вимагає у влади змін до Конституції стосовно статусу Криму

"Цинічне і зрадницьке ставлення": Чубаров прокоментував заяву Савченко про Крим

Неподалік Криму бійці ЗСУ відбили атаку та роззброїли бандформування