Буревій зірвав накриття башти Ласької у Кам'янець-Подільській фортеці
Буревій зірвав накриття башти Ласької у Кам'янець-Подільській фортеці vdalo.info

Україною прокотилася негода: повалені дерева, підтоплені та знеструмлені міста

Читайте по-русски
Буревій зірвав покриття башти у стародавній фортеці Кам'янця-Подільського

Повалені дерева, підтоплені городи, знеструмлені міста і села. Україна оговтується від потужних злив, які прокотилися всією країною.

Як повідомляють у ДСНС, через негоду станом на ранок 6 серпня без світла залишилися близько 440 населених пунктів. Майже половина з них – на Хмельниччині (206). Без електроенергії також більш як 60 сіл і містечок на Київщині, близько 40 – у Тернопільській, Чернівецькій і Львівській областях. Решта – у Вінницькій, Житомирській і Кіровоградській областях. Нині відновити світло намагаються бригади обленерго.

В західних регіонах рятувальники розчищають території від повалених дерев. Їх упало понад 150 цієї ночі через сильний вітер і грози. На Тернопільщині, Вінниччині та Хмельниччині – також підтопило льохи і городи.

Буревій зачепив стародавню фортецю Кам'янця-Подільського та зірвав накриття башти Ласької на Хмельниччині. Дерев'яні конструкції віднесло більш ніж на 25 м, вони впали на сусідню споруду і пошкодили дах.

Негода не піде і сьогодні з України, прогнозують синоптики. Найбільше дістанеться західним областям. Тут можливі підтоплення та селеві потоки.

Попередній матеріал
Першим заявив, що Україні треба в НАТО: яким запам'ятався шанований державник Євген Марчук
Наступний матеріал
"Океан емоцій": бронзовий призер Олімпіади-2020 з плавання Романчук прилетів в Україну
Loading...