Фото lenta-ua.net

Україна закрила авіапростір над територією, яку контролюють бойовики

  Авіапростір на Сходом України закрито через терористичний акт, внаслідок якого загинув пасажирський лайнер Boeing 777-200 з 298 людьми на борту.

  Про це Україна вже повідомила Європейську організацію з безпеки аеронавігації (Євроконтроль).

  "Після катастрофи українська влада поінформували Євроконтроль про закриття маршрутів від землі до необмеженої висоти над східною Україною (Дніпропетровський район польотної інформації). Усі плани польотів з використанням цих маршрутів у цей час відхиляються Євроконтролем. Маршрути залишаться закритими до подальшого сповіщення", - повідомляє портал Flightworx з посиланням на повідомлення Євроконтролю.

  Раніше ряд міжнародних авіакомпаній заявили, що не будуть літати через Україну та змінюють свої маршрути.

  У четвер, 17 липня, лайнер Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines, який слідував маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на території Донецької області, яка контролюється бойовиками угрупування "ДНР". За останніми даними, на борту знаходилося 298 пасажирів, у тому числі - 80 дітей. Всі вони загинули.

  Більшість пасажирів були громадянами Нідерландів, також на борту були малайзійці, австралійці, британці, німці, індонезійці, бельгійці, філіпінці та один канадець. Національність ще 41 пасажира не визначена.

  Літак летів на висоті 10 тисяч метрів. Українська сторона має докази того, що терористичний акт вчинили озброєні бойовики. Між тим, у російських ЗМІ заявляють, що літак збили українські військові, які могли зплутати пасажирський авіалайнер з "Бортом №1" Володимира Путіна.

  Попередній матеріал
  Між Україною та Японією підписано Кредитну угоду
  Наступний матеріал
  У Київській області створять онлайн-систему контролю за роботою інспекторів
  Теги:
  Loading...