5.ua

Між Україною та Японією підписано Кредитну угоду

  У рамках поглиблення співробітництва України та Японії підписано Угоду (у формі обміну нотами - Ред.) між Урядом України та Урядом Японії, та Кредитну угоду про Позику на політику розвитку на здійснення економічних реформ між Кабінетом Міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва.
  Про це 18 липня повідомляє прес-служьба Міністерва фінансів України.

  Зазначено, що від імені Кабінету Міністрів України як Позичальника, відповідно до повноважень, наданих розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 року № 648-р, Угоди підписано Міністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою. Представником Позичальника виступає Міністерство фінансів.

  Після набуття чинності Угодами, до загального фонду державного бюджету додатково буде залучено 10,0 млрд. японських ієн (близько $ 100,0 млн.) як співфінансування в рамках спільного зі Світовим банком проекту "Позика на політику розвитку".

  "Позика залучатиметься на 20 років, пільговий період – 6 років, відсоткова ставка – 0,95 % річних, одноразова комісія - 0,1%. Кошти будуть спрямовані на підтримку політики та інституційних реформ в Україні через заохочення ефективного управління, прозорості і підзвітності в державному секторі, спрощення умов та зниження витрат на ведення бізнесу, реформування неефективних і несправедливих енергетичних субсидій та захист бідних", - повідомили у Мінфіні.

  Попередній матеріал
  МЗС створило штаб для допомоги рідним загиблих пасажирів малайзійського "Боїнга"
  Наступний матеріал
  Україна закрила авіапростір над територією, яку контролюють бойовики
  Loading...