www.youtube.com

Україна заборонила низку російських платіжних систем

  В Україні обмежено діяльність деяких платіжних систем РФ

  Україна обмежила діяльність низки російських платіжних систем. Про це йдеться у відповідному указі Президента України №467/2016.

  У документі зазначено, що вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Золота Корона", платіжною організацією якої є Розрахункова небанківська кредитна організація Платіжний центр.

  Також вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи "Юністрім", якою управляє оператор "Юністрім", а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Юністрім".

  Крім того, вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи "Колібрі" і діяльності її платіжної організації, якою керує Сбербанк Росії, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі "Колібрі".

  Читайте також: НБУ зобов'язав банки припинити співпрацю з платіжними системами Росії

  Вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Міжнародні грошові перекази "Лідер", заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Anelik, а також міжнародної платіжної системи Blizko.

  Як повідомляв 5.ua, США ввели санкції проти платіжної системи "Яндекс.Деньги".

  Попередній матеріал
  Зустріч прем'єр-міністра Норвегії Ерни Солберг та Президента України Петра Порошенка зі ЗМІ – завершено
  Наступний матеріал
  Смертельна випивка: жертвами сурогатного алкоголю стали вже 63 людини

  Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя

  У платіжній системі Росії стався масштабний збій

  Платіжна система PayPal заблокувала збір грошей на доповідь Нємцова