uk.wikipedia.org

НБУ зобов'язав банки припинити співпрацю з платіжними системами Росії

  Українські банки мають припинити співпрацю з платіжними системами РФ "Золота Корона", "Колібрі", "Міжнародні грошові перекази Лідер", "Юністрім", Anelik та Blizko

  Національний банк України зобов'язав банки та небанківські установи припинити надання послуг міжнародних платіжних систем, створених резидентами Російської Федерації, завершити взаєморозрахунки за здійсненими операціями і повернути в Національний банк України свідоцтва про реєстрацію участі в міжнародних платіжних системах. Про таке йдеться у повідомленні на сайті НБУ

  Як повідомляється, відповідне рішення прийнято на підставі Указу Президента України від 17 жовтня, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  Нацбанк нагадав, що в рамках цього рішення санкції застосовуються строком на 1 рік до платіжним організаціям міжнародних платіжних систем, створених резидентами Російської Федерації. У тому числі заборонено узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародних платіжних систем Anelik, Blizko, "Колібрі" (раніше – "Бліц"), "Юністрім". Також заборонена діяльність на території України компаніям "Платіжний центр" – платіжної організації міжнародної платіжної системи "Золота Корона" та "Лідер" – платіжної організації системи "Лідер".

  Крім цього, скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародних платіжних системах Anelik, Blizko, "Колібрі", "Юністрім", "Золота Корона", "Лідер". Нацбанк пропонує ознайомитися з переліком внутрішньодержавних і міжнародних платіжних систем, мають право працювати в Україні, на своєму сайті у розділі "Платіжні системи і розрахунки".

  Як повідомляв 5.ua, Україна заборонила низку російських платіжних систем

  Попередній матеріал
  Уряд затвердив нову стартову ціну продажу Одеського припортового
  Наступний матеріал
  Екс-міністр транспорту Польщі призначений в.о. глави "Укравтодору"
  Теги:
  Loading...
  США ввели санкції проти платіжної системи "Яндекс.Деньги"

  США ввели санкції проти платіжної системи "Яндекс.Деньги"

  Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя

  Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя

  У платіжній системі Росії стався масштабний збій

  У платіжній системі Росії стався масштабний збій

  Платіжна система PayPal заблокувала збір грошей на доповідь Нємцова

  Платіжна система PayPal заблокувала збір грошей на доповідь Нємцова