Ізраїль Україна 5 канал

Україна та Ізраїль зменшать кількість відмов у перетині кордону для громадян

  Читайте по-русски
  Останнім часом суттєво зменшилась кількість пошукачів притулку в Ізраїлі з числа українських громадян

  Україна та Ізраїль докладуть максимум зусиль для мінімізації кількості відмов у перетині кордону для громадян обох держав. Про це заявила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час другого засідання українсько-ізраїльської міжвідомчої комісії з питань перетинання громадянами України державного кордону Ізраїлю, інформує прес-служба МВС.

  "Домовлено докласти максимум зусиль у межах чинного законодавства з метою мінімізації кількості відмов у перетині кордону для громадян обох держав", – сказала Ковальчук.

  Зі свого боку, ізраїльська сторона висловила готовність розглянути можливості розширення сфер легального працевлаштування в себе українських громадян та спрощення механізму працевлаштування за нині чинною Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 2016 року.

  Крім того, під час засідання було констатовано суттєве зменшення кількості пошукачів притулку в Ізраїлі з числа українських громадян після запровадження ізраїльською стороною відповідних змін до процедури розгляду таких звернень та віднесення України до категорії держав, де не існує загроз політичного переслідування для громадян.

  Сторони домовилися ретельно розглядати скарги громадян щодо некоректного поводження з ними під час процедури прикордонного контролю. Кожен із таких сигналів, отриманих дипломатичними каналами, стане предметом окремого службового розслідування відповідальних відомств.

   

  Попередній матеріал
  Робитиме все можливе, щоб церква була єдиною: Філарет зустрівся з представниками Вселенського Патріархату
  Наступний матеріал
  Указ Зеленського про розпуск Ради оскаржили у Верховному Суді – "Спільна справа"
  Loading...

  Визначилися всі фіналісти конкурсу "Євробачення 2019"

  "Євробачення 2019": що готує для глядачів другий півфінал – включення з Ізраїлю

  "Євробачення 2019": визначилися перші 10 фіналістів конкурсу

  "Євробачення 2019": перші відкриті репетиції та головні претенденти на фінал – включення з Ізраїлю

  "Євробачення 2019": хто візьме участь у першому півфіналі

  В Ізраїлі офіційно стартувало Євробачення-2019