Фото DW

Україна, Польща та Литва розширять військову співпрацю

  Міністри оборони України та Польщі Михайло Коваль та Томаш Семоняк обговорили створення українсько-польсько-литовської миротворчої бригади.

  Польський міністр відвідав Львів, де поговорив із Ковалем про створення бригади, куди б мали увійти військовослужбовці Литви, Польщі та України.

  Певна співпраця вже налагоджена, адже батальйон миротворців трьох країн тривалий час задіяний у виконанні миротворчої місії в Косово, відмічає DW. Тепер сторони хочуть кількісно і якісно розширити формування.

  "Миротворча бригада виконуватиме місію у гарячих точках країн, де треба забезпечити спокій, - заявив у Львові в.о. міністра оборони України Михайло Коваль. - Наші колеги пішли набагато вперед. Нині ми плануємо співпрацю на три наступні роки".

  Йдеться про формування миротворчої бригади до трьох тисяч осіб. Батальйон у Косово зараз нараховує кілька сотень миротворців, уточнив у розмові з DW керівник західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.

  Видання також відмічає, щоКоваль практично анонсував реформування армії: "Ми аналізуємо всі помилки й перемоги, зробимо висновки. Ми практично переформатуємо армію, щоб вона стала більш сучасною і справді мобільною".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували проект об’єднання українців "Нас 100 мільйонів"
  Наступний матеріал
  Німеччина наполягає: Кремль має вплинути на проросійських бойовиків в Україні