5.ua

Україна неоднозначно ставиться до свята українських повстанців [відео]

   

  Народжені у Радянському Союзі зібрались під пам`ятником свого  ідейного вождя. За збігом обставин - неподалік від маршу УПА.

  Прихильниця КПУ: «Я йшла шли хлопці з вишиванками, я з ними привіталась і сказала ідемте до нас до комуністів, вони кажуть - а нас там не розстріляють, я сказала ні не розстріляють».

  Не розстріляли, проте таки побилися. Та ще і прапор  УПА спалили. Міліція не втручається. Турботливо відтісняє мітингарів від вогню.

  Такий самий  прапор і так само безперешкодно спалюють тепер вже в Одесі.

  Натомість протягом попередньої ночі й дня правоохоронці активно діють, щоб не пустити в Київ на марш боротьби, скаржаться «свободівці».

  Ігор Мірошниченко, народний депутат ВО «Свобода»: «Давні перевізники цього року зіткнулися з абсолютно безпрецедентним тиском коли в усіх кінців - СБУ, МВС, Прокуратура телефонували, погрожували, погрожували забирати автобуси».

  Юрій Ботнар, голова черкаської обласної організації ВО «Свобода»: «На кордоні київської і черкаської областей їх просто зупинили і ніяк не пускали».

  Демид Губський, голова миколаївської обласної організації ВО Свобода: «Лише один мікроавтобус виїхав з Миколаєва».

  Проте і той не доїхав. На під`їзді до Умані водієві подзвонили з компанії і наказали повернути назад.

  Демид Губський, голова миколаївської обласної організації ВО «Свобода»: «Повідомили, що на них вийшли обласні управління ДАІ І СБУ і попередили що вони зламають йому долю. Ми вийшли і пішки дійшли до Умані а там рейсовим автобусом».

  В ДАІ про перешкоджання проїзду у столицю і не чули.

  Олександр Зубенко:«Пасажирский транспорт двигается как и положено двигаться. Ми выполняем свои работы по обеспечению дорожнотраспортной безопасности. Каких то фактов что где-то были задержания у меня нет».

  У «Свободі» заявлять: попри перешкоди  до столиці на мітинг таки дісталися майже всі. Щоправда, пересівши на рейсові  автобуси та на власні авто.

  Азад Сафаро, Наталія Жижко, Дарина Феденко, Олена Мілова, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Покрову Пресвятої Богородиці відзначають православні та греко-католики [відео]
  Наступний матеріал
  У Криму селяни живуть біля отрутохімікатів [відео]
  Теги: