5.ua

УДО сформує власний спецбатальйон для дій на Донбасі

  Із півтори сотні працівників УДО – бодігардів, які охороняли перших осіб держави – організували спецбатальйон "Щит", який відправлять незабаром у зону проведення АТО.


  У них відточений кожен рух, загострений зір, слух і нюх. Вони пильнують високо посадовців, а тепер утворять батальйон, який охоронятиме уже не VIP-тіла, а відправиться на війну.

  Що саме у зоні АТО робитиме "Щит" і коли туди поїде – усе дуже засекречено. Утаємничено все настільки, що командир спецпідрозділу "Булат" Управління державної охорони навіть не хоче сказати, як його звати.

  Чому ж так пізно такі навчені хлопці на війну зібрались – кажуть, вони уже на Донбасі були, триста-чотириста чоловік, просто не було окремого батальйону. Сам командир "Булату" повернувся звідти з орденом за мужність – за звитяги на полі бою.

  Саме ці хлопці здобули першість. Команда Управління державної охорони України перемогла у Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців, що відбувся тиждень тому в Румунії. Один із бодігардів-переможців – Микола. Каже, в АТО уже був, що робив – не каже, але професійний стрілець спецпідрозділу "Булат" на Донбасі так і не випустив жодної кулі: працював по охороні.

  Увесь загін бійців УДО, який побував на Сході, повернувся без втрат – лише двоє були поранені. Тепер поїдуть знову уже під назвою "Щит". Туди братимуть передусім тих, хто захоче. А поки що відточують майстерність і навчаються.

  Попередній матеріал
  Пораненому добровольцю батальйону "Айдар" потрібна допомога
  Наступний матеріал
  Завтра - референдум щодо незалежності Шотландії
  Теги:
  Loading...