Учасники руху "Стоп цензурі" розшукують чоловіка, який побив журналістів [відео]

  У розшук оголосили чоловіка, який побив журналістів під час відкриття у Києві Всесвітнього газетного конгресу. Встановити особу правопорушника взялися самі учасники руху "Стоп цензурі".

  Активісти розклеїли у столиці листівки із фотографією розшукуваного. Серед особливих прикмет вказали на нахабність, безпардонність та неповагу до жінок. Оголосити у всеукраїнський розшук охоронця журналісти вирішили після того, як впродовж двох тижнів Управління держохорони так і не спромоглося встановити особу, яка застосовувала до журналістів фізичну силу.

  Мустафа Наєм, учасник акції: "Це саме та людина. яка била нашого редактора, наших колег і ми сподіваємось, що можемо обійтись без міліції, без правоохоронних органів, без прес-секретаря президента, без всяких міжвідомчих груп. які нібито щось роблять, але навіть елементарно не можуть знайти людину, яка б`є".

  Наталія Соколенко, учасник акції: "Весь світ бачив цю людину, весь світ знає, що ця людина била українських журналістів перед очима президента і тільки нашій міліції, як завжди, все по барабану".

  Попередній матеріал
  У Таїланді влаштували турнір з поло на слонах
  Наступний матеріал
  Подвійне самогубство подружньої пари на Херсонщині [відео]
  Теги: